AK Parti Milletvekili Adayı Maviş'ten, Sinop'ta çatkapı ev ziyaretleri

AK Parti milletvekili adayı Nazım Maviş Sinop'ta  çat-kapı ev ziyaretleri yapıyor.

 

Ziyarete gittiği ilçede rutin seçim çalışmasının yanı sıra çat-kapı ev ziyaretlerinde de bulunan Nazım Maviş, ev sahipleri tarafından bazen şaşkınlıkla karşılanıyor, bazı ev sahipleri de adayı karşısında görünce “Ankara’ya gittiğinde şunu bekleriz senden.” diyerek hemen taleplerini sıralamaya başlıyorlar.

AK Parti milletvekili adayı Nazım Maviş çat-kapı ziyaretlerinin bir örneğini Sinop Kale yazısı mahallesinde gerçekleştirdi.  AK Parti Sinop Merkez İlçe Başkanı Fatih Özçelik ve teşkilat mensuplarının da katıldığı çat-kapı ev ziyaretlerinde çok sayıda eve uğranılarak evlerde bulunanlarla sohbet edildi. Ziyaret ettikleri hane halkından destek talep eden Nazım Maviş karşılaştıkları ilgiden memnuniyetini ifade etti.

“Çat-kapı ziyaretlerimiz ilgi görüyor. Anadolu insanı bir misafir tarafından kapısının çalınmasına zaten her zaman hazırdır” diyen Nazım Maviş Sinopluların kendisine verdiği destekten fazlasıyla memnun.

Fotoğraflarda, Nazım Maviş’in Boyabat’ta yaptığı bir çatkapı ev ziyaretinden enstantaneler gözüküyor.

Sinop’u Güzel Günler Bekliyor

 

Sinop'ta AK Parti’nin 2 milletvekili çıkaracağına dair kanaatin gittikçe güçlendiği ifade eden AK Parti milletvekili adayı Nazım Maviş 7 Haziran’a kadar aralıksız çalışacaklarını söyledi.

 

Sinop Merkez İlçe Başkanı Fatih Özçelik de AK Parti adaylarının çok güçlü olduğunu hatırlatarak “İnşallah, her iki adayımızı da Meclis’e göndereceğiz. Sonrasında da Sinop’umuza yatırım ve destek bekleyeceğiz. Sinop’u güzel günler bekliyor.” şeklinde konuştu.