Bakan Mehmet Özhaseki Sinop’a Geliyor

Ak Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Sinop Milletvekili Nazım Maviş, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin 26 Mart Pazar günü Sinop’a geleceğini açıkladı.

16 Nisan Referandum seçimleri öncesi parti teşkilatı ile birlikte hummalı bir çalışma yürüten Ak Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın ardından, 26 Mart Pazar günü de Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin Sinop’a geleceğini duyurdu.

Maviş açıklamasında, ”Ak Parti Yerel Yönetimler Başkanı olduğu dönemde kendisi ile birlikte çalışmaktan şeref duyduğum Çevre ve Şehircilik Bakanımız SayınMehmet Özhaseki, 26 Mart Pazar günü Sinop’umuza teşrif edecektir. Sayın Bakanımız Sinop programı kapsamında hemşerilerimiz ile buluşarak Yeni anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemi hakkında önemli açıklamalarda bulunacaktır. Sinop’umuz uzun yıllardan beri ilk defa bu kadar sık aralıklarla üst düzey ziyaretlere ev sahipliği yapıyor. Bakanlarımızın biri gidiyor, diğeri geliyor. Bu başbakanımız ve Ak Parti hükümetimizin, Sinop’umuzu ne denli önemsediğinin en önemli göstergesidir” dedi.