MAVİŞ İFTARDA MEMUR-SEN AİLESİ İLE BULUŞTU

Ak Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, Erfelek programının ardından iftar yemeğinde Memur-Sen üyeleriyle bir araya geldi.Ak Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, Erfelek programının ardından iftar yemeğinde Memur-Sen üyeleriyle bir araya geldi.


İftar programına TOÇ-BİR-SEN Genel Başkanı Hüseyin Öztürk, Ak Parti Sinop İl Başkanı Ali Çöpcü, Merkez İlçe Başkanı Fatih Özçelik, İl Genel Meclisi Başkanı Şükrü Gündoğdu, Memur-Sen Sinop İl Temsilcisi Hasan Tüyüboz ve sendika üyeleri tam kadro katılım sağladı.

Maviş, burada yaptığı konuşmada Memur-Sen'in milli iradenin yanındaki duruşunu ve mücadelesini değerli bulduklarını belirterek, “Memur-Sen’imiz kuruluşundan bugüne çok önemli ve manalı bir misyon üstlenmiş, hep millet iradesinden ve milli iradeden yana tavır almıştır. Memur-Sen’in bundan sonraki süreçte de birikim ve tecrübe ile büyük hizmetler gerçekleştireceğinden, kamu çalışanlarımız için hayırlı işlere imza atacağından şüphemiz yoktur“ dedi.