MAVİŞ VE ERGÜN SİNOP’U KARIŞ KARIŞ GEZİYORLAR

Ak Parti Sinop Milletvekili ve 27. Dönem Sinop Milletvekili Adayı Dr. Nazım Maviş, seçim çalışmalarını Erfelek’te sürdürürken, Milletvekili Adayı Ayhan Ergün ise Gerze ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi.Ak Parti Sinop Milletvekili ve 27. Dönem Sinop Milletvekili Adayı Dr. Nazım Maviş, seçim çalışmalarını Erfelek’te sürdürürken, Milletvekili Adayı Ayhan Ergün ise Gerze ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi.


Sinop’ta 24 Haziran seçimlerinin en iddialı iki ismi olan Nazım Maviş ve Ayhan Ergün, seçim çalışmalarına ara vermeden planlı ve disiplinli bir şekilde devam ediyorlar.

Seçmenle sık sık bir araya gelen Maviş ve Ergün, iftar ve sahur programları, esnaf ve hane ziyaretleri ile Sinop’u karış karış geziyorlar.

Bu kapsamda seçim gezisine Erfelek ilçesinde devam eden Dr. Nazım Maviş, burada esnaf ziyaretinde bulunarak, vatandaşlara 24 Haziran seçimlerinin önemini anlattı.

Ak Parti Sinop Milletvekili Adayı Ayhan Ergün de, Gerze ilçesinde çeşitli ziyaretler gerçekleştirerek, esnaf ve vatandaşlardan destek istedi.

2-0 hedefiyle çalışmalarını sürdüren Maviş ve Ergün, 24 Haziran seçimlerine kadar Sinop’u karış karış gezmeye devam edeceklerini belirttiler.