Maviş’e muhteşem karşılama

25. Dönem AK Parti Sinop Milletvekili Adayı Nazım MAVİŞ seçim çalışmaları nedeniyle gittiği Sarıağaççayırı ve Yeşilyurt Köylerinde vatandaşların yoğun ilgi ve katılımıyla karşılandı.

Yeşilyurt Köyü girişinde kalabalık bir vatandaş topluluğu tarafından karşılanan Nazım  Maviş yaklaşık 100 araçlık konvoy eşliğinde köye giriş yaptı.

“Nazım Maviş ile el ele sıkıntı yok 2-0” pankartı dikkatlerden kaçmadı

Sarıağaççayırı Köyü  girişinde vatandaşların açmış olduğu pankartlara dikkat çeken  Nazım  MAVİŞ; “Yeşilyurt’lu, Sarıağaççayırı’lı hemşerilerimiz olarak bizleri böylesi güzel bir şekilde karşılamanız, onurlandırmanız gerçekten gurur verici. Benim de Nazım Maviş olarak her platform da sizlerin yanında olmak boynumun borcudur” dedi.

Köy meydanın da kalabalığa hitap eden MAVİŞ, “Şu an şu meydan tarihi günlerinden birini yaşıyor. Açtığınız pankartlar, sizlerin heyecanı ve ilgisi gösteriyor ki bu iş çoktan bitmiş. Sizlerle birlikte çıktığımız bu yolda zafere inşallah beraber yürüyeceğiz. 2 de 2 Hedefine el ele gönül gönüle birlikte ulaşacağız” dedi.

Yeşilyurt Köyünde miting havasında geçen programda konuşan  Nazım Maviş, “Şu kalabalık şu coşku sizlerin bizlere verdiği desteğin ve kıymetin en güzel göstergesidir. Bu başarının gerçek mimarları sizlersiniz. Sizleri alkışlıyorum. Rabbim inşallah bizlere 7 Haziran seçimleri sonrasında sizlere en güzel şekilde hizmet etmeyi nasip eder. Bunun için var gücümüzle çalışıyoruz” diye konuştu.

Konuşmalarının ardından 25. Dönem AK Parti Sinop Milletvekili Adayı Nazım Maviş, hemşehrileri ile toplu anı fotoğrafı çekindi.