Maviş'ten Ayancık Çıkarması

Ak Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, Ayancık’ta bir dizi ziyaret gerçekleştirerek önemli temaslarda bulundu. 

 

Ayancık programında ilk olarak Yeşilyurt köyünü ziyaret eden Maviş, burada muhtar ve köylülerle sohbet ederek, taleplerini dinledi. 

Maviş daha sonra Ayancık Belediyesi tarafından düzenlenen sünnet şölenine katıldı.

Şölende sünnet olan miniklere hediyeler veren Maviş, sünnet çocukları ve aileleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Maviş’in bir sonraki durağı ise Ayancık’ta gençlerin hizmetine sunulan yeni Gençlik merkezi ve tenis kort sahası oldu. Gençlik Merkezi ve tenis kortunda incelemelerde bulunan Maviş, basketbol oynayan çocuklarla birlikte basket attı.

Ardından Halk eğitim merkezi öncülüğünde mantar yetiştiriciliği ve yerli keten tohumları üreten kursu ziyaret eden Maviş, kurs hakkında bilgiler alarak kursiyer öğrencilerle bir süre sohbet etti. 

Ayancık’taki programına esnaf ziyareti ile devam eden Maviş, Ayancık’ın tanınan esnaflarından Kuyumcu Timur Gençali’ni de evinde ziyaret etti. 

Ayancık’ta son olarak Ak Parti Meclis üyesi Aslan Özdemir'in kızının düğün merasimine katılan Maviş, çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diledi. 

Maviş’e Ayancık programında, Belediye Başkanı Ayhan Ergün, İlçe Başkanı Yılmaz Özünlü, İl genel meclisi üyeleri ve İlçe yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.