Maviş'ten Yatırım Mesaisi

Ak Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ile 74. DSİ Şube Müdürlüğünü ziyaret ederek yürütülen yatırımlar ve çalışmaları inceledi. 

 

Maviş, Sinop programı kapsamında devam eden ve yapılması planlanan yatırımları yerinde incelemek üzere Sinop Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ve 74. DSİ Şube Müdürlüğünü ziyaret etti. 

Ziyarette ilk olarak kurum çalışanları ile bir süre sohbet eden Maviş, daha sonra Sinop'ta devam eden ve yapılması planlanan yatırımları ile alakalı kurum yetkileri ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Toplantıda yatırım çalışmaları hakkında detaylı bilgiler alan Maviş, proje çalışmalarını da bizzat inceledi. 

Ziyaret sonrası kurum çalışanlarına teşekkür eden Maviş, "Sinop'umuzun marka şehir olması için tüm kurumlarımız ile birlikte çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Sinop için gayret eden, bu gönül birlikteliğimize katkı sağlayan tüm kurum çalışanlarımıza teşekkürü borç biliyorum. Bugün de Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğümüzü ve 74. DSİ Şube Müdürlüğümüzü ziyaret ederek yatırımlar ve çalışmalar hakkında bilgi aldık. Çalışanlarımızla sohbet ettik. Hayata geçecek yatırımlarımızın Sinop'umuz ve hemşerilerimiz için hayırlı olmasını diliyorum." dedi.