Maviş'ten Yoğun Bayram Mesaisi

Ak Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, Kurban Bayramını seçim bölgesinde geçirdi.

 

Bayram tatilini seçim bölgesinde partililer ve Sinoplular ile birlikte geçiren Ak Parti Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, Sinop’un tüm ilçelerini gezerek hemşerileriyle bayramlaştı.

Bayram namazını Alaattin Camiinde kılan Maviş, bayram namazı sonrası Sinop Valisi Hasan İpek ile birlikte camide bulunan vatandaşlarla bayramlaştı.

Maviş daha sonra İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy ile birlikte Ak Parti Sinop İl Başkanlığı tarafından düzenlenen bayramlaşma programına katıldı.

Maviş buradaki programının ardından İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Ak Parti Sinop İl Başkanı Ali Çöpçü ve il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Boyabat, Saraydüzü ve Durağan ilçelerinde düzenlenen bayramlaşma programlarında partililer ve vatandaşlarla buluştu.

Maviş ayrıca Saraydüzü’nde köylere hizmet sağlayacak olan çöp toplama aracının kurdele kesim törenine de katıldı. Sinop programında Ak Parti Sinop İl Gençlik Kolları Başkanı Doğan Can Al’ın söz törenine de katılan Maviş, genç çiftlerin söz yüzüklerini takarak, mutluluklar diledi.

Maviş Kurban bayramının ikinci, üçüncü ve dördüncü günlerinde ise Ayancık, Türkeli, Dikmen, Erfelek ve Gerze ilçelerinde parti teşkilatları tarafından düzenlenen bayramlaşma programlarına katıldı. Maviş’e Ak Parti Sinop İl Başkanı Ali Çöpçü’nün yanı sıra il yönetim kurulu üyeleri de eşlik ettiler.

Maviş bayramlaşma programları için gittiği ilçelerde esnaf ve vatandaşları da ziyaret ederek, bayramlarını tebrik etti

Maviş, yoğun kurban bayramı mesaisinin yanı sıra; Boyabat Sarıağaççayı ve Yeşilyurt köylerinin ortaklaşa düzenlediği  1. Aksu Yayla Şenliğine, Kabalı Karakucak güreş şenliğine ve Durağan’da düzenlenen tekir yayla şenliğine de katıldı.