Nazım MAVİŞ Durağan‘da hastaları ziyaret etti

Seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Sinop Milletvekili Adayı Nazım Maviş teşkilat üyeleriyle birlikte Durağan Devlet Hastanesinde tedavi gören hastaları ziyaret etti.

Hastalarla sohbet eden Nazım Maviş, “Rabbim sizlere bu mübarek Cuma gününde Şafi ismi huyu suyu hürmetine şifalar versin. Bizlerden bir isteğiniz var mı? Varsa söyleyin. Elimizden gelen her ne ise yerine getirmek boynumuzun borcu” diyerek hastalara moral verdi.

Tedavi gören hastalar ise Nazım Maviş’e göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür etti.

Ziyaret sonrasında basın büromuza açıklamada bulunan AK Parti Sinop Milletvekili Adayı Nazım MAVİŞ, “Gönlü güzel olanın yüzüde güleç oluyor. Durağan’ımızın güler yüzlü insanı bizleri hasta yatağında dahi güler yüzüyle karşıladı. Daha önceki yıllarda hastane kapılarında kuyruk beklerken şimdi özel hastane konforunda sağlık hizmeti aldıklarını ifade ettiler. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın, ilkesini kendine şiar edinen hükümetimize duacılar. Bizlerde kendilerine duacıyız. Rabbim acil şifalar versin” diye konuştu.

Nazım Maviş’e hasta ziyaretlerinde Durağan Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan ve AK Parti Durağan İlçe Başkanı Ahmet Usta refakat etti.