Nazım Maviş'e destek artıyor

Seçim günü yaklaştıkça, Sinoplular, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Sinop Milletvekili Adayı Nazım Maviş’e desteklerini arttırıyor. Her gittiği yerde büyük bir ilgiyle karşılanan Nazım Maviş’e her yaştan insan büyük ilgi ve sevgi gösteriyor. Nazım Maviş de bu sevgi ve desteğe karşılık vermek için her gün daha çok çalışıyor, daha çok insana ulaşmaya çalışıyor.

 

BİR GÜNE BU KADAR ÇALIŞMA SIĞDIRDI

Nazım Maviş’in 22 Ekim Perşembe günü o kadar yoğundu ki, neredeyse hiç durmadan koşturdu. Nazım Maviş’in işte Perşembe programı.

-      Sinop merkez mahalle ve köy muhtarları ile kahvaltı yaptı. Kahvaltıda tek başına hükümet kurulması gerektiğine değindi. Türkiye’nin koalisyon dönemlerinde yaşadığı sıkıntıları örnekler vererek anlattı.

-      Türkeli’nde Özcan'lar AVM’nin açılışına katıldı. Açılışa gelen vatandaşlar ile ayaküstü gruplar halinde sohbet etti.

-      Ayancık Topağaç Köyünde köylülerle hasbihal etti. Köylülerin sorularını cevaplandırdı.

-      Sinop il merkezinde Orman İşletmesi çalışanlarını ziyaret etti.

-      Boyabat Yörük Köyünde muhtarlar ve ihtiyar heyetiyle buluştu. Köylüler Nazım Maviş’e açık destek verdiler.

-      Boyabat ilçe seçim bürosunu ziyaret etti.

-      Durağan ilçe seçim bürosunu ziyaret etti.

KIZGIN MHP’LİLERDEN MAVİŞ’E DESTEK VAR

Bu arada, MHP’nin önemli isimlerinden Meral Akşener’i aday listelerine koymaması ve MHP’nin kurucusu Alparslan Türkeş’in oğlu Yıldırım Tuğrul Türkeş’i partiden ihraç etmesine kızan bazı MHP’lilerin bu seçimde AK Parti’ye oy vereceği gözleniyor. Bu çerçevede Nazım Maviş’e gelerek “Bu seçim oylarımız senin” diyen kızgın ülkücülerin sayısının her gün arttığı gelen bilgiler arasında.