Nazım Maviş'in dostları destek için Sinop'a geliyor

AK Parti Sinop Milletvekili adayı Nazım Maviş’in İstanbul, Ankara, Samsun ve Kastamonu gibi illerde bulunan arkadaşları, Maviş’in seçim çalışmalarına destek olmak için 09 Mayıs 2015 Cumartesi günü Sinop’a geliyor. Kendilerini “Nazım Maviş’in Dostları” olarak tanımlayan grup Sinop merkez ile Boyabat ilçesinde ziyaretlerde bulunacaklar ve çalışmalara katılacaklar. Sinop merkezde basın toplantısı da düzenleyecek olan Maviş’in dostlarının hedefi Nazım Maviş’i milletvekili olarak TBMM’de Ankara’ya göndermek.

 

Maviş’i Meclis Gönderin Çağrısı Yapılacak

Nazım Maviş’in Sinop’a gelecek arkadaşları basın toplantısıyla programlarına start verecekler. Cihannüma Derneği Başkanı Mustafa Şen’in moderatörlüğünde yapılacak basın toplantısına Sinop yerel medyası davet edildi. Basın toplantısında kendisine desteklerini yineleyecek olan Maviş’in arkadaşları Sinop halkından da Nazım Maviş’i Meclis’e gönderecek şekilde oy vermeleri çağrısında bulunacak. Grup daha sonra Sinop merkezde sivil toplum kuruluşları ve kanaat önderlerini ziyaret edecek. Akşamüstü Boyabat’a geçecek grup benzer çalışmaları Boyabat’ta da gerçekleştirecek.

Mustafa Şen: Nazım Maviş TBMM Olmalı

Nazım Maviş’in dostları grubuyla birlikte Sinop’ta çalışmalara katılacak olan Cihannüma Derneği Başkanı Mustafa Şen, gezinin amacının Nazım Maviş’e destek olmak olduğunu söyledi. Mustafa Şen “Nazım Maviş, bilgisi, birikimi ve ufkuyla TBMM’de yer almalı. Nazım arkadaşımız Mecliste olursa Sinop’a hizmet etmenin yanı sıra Türk siyaseti için de kazanç olacaktır. Bu duygularımızı Sinop halkıyla paylaşmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Kimler Geliyor

Sinop’a gelerek destek çalışması yapacak Nazım Maviş’in dostları arasında Cihannüma Derneği Başkanı Mustafa Şen, GENAR Araştırma Yönetim Kurulundan İhsan Aktaş, Özel Öğretim Derneği Başkanı Ahmet Akça, Samsun Canik Belediye Başkan Yardımcısı İrfan Göz başta olmak üzere 20’ye yakın isim bulunuyor.

Basın Daveti

 

Değerli basın mensubu. Cumartesi Saat 11.00’de Akliman Uygulama Otel’de gerçekleştirilecek kahvaltılı basın toplantısına davetlisiniz.